Dentacell Tarihçesi

1994 yılı Şubat ayında sağlık sektöründe en iyi ve önder olma hedefiyle yola çıkan DENTACELL Ağız Sağlığı ve Diş Tedavi Polikliniği, Mecidiyeköy Ortaklar Caddesi’nde kuruldu. Diş Hekimi Güngör Doğaner ve Diş Hekimi Gökhan Güven‚in kurucusu olduğu DENTACELL; İstanbul’un Anadolu yakasındaki hastalarına daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla 1994 yılı Eylül ayında Maltepe’de ikinci şubesinde de hizmet vermeye başladı.

2009 yılı Haziran ayında gelişen hasta potansiyeline paralel olarak yeni bir yapılanmaya giden DENTACELL’e Diş Hekimi Aslı Asutay Doğangün ve Diş Hekimi Alev Özkefeli Özkan da katıldı.

2013 yılının Nisan ayında Diş Hekimi Arzu Üstündağ Esen de DENTACELL Ailesine katıldı.

2014 yılının Eylül ayında Diş Hekimi Ali Hayri Bingeli de DENTACELL Ailesine katıldı.

İstanbul’un her iki yakasında bulunan DENTACELL şubelerinde; bünyesinde bulunan her türlü klinik ekipman ve modern teknoloji ürünleri ile ağız sağlığı ve diş sağlığı konusunda özel teşhis ve tedavi planlamaları en iyi şekilde sunulmaktadır.

Açılan ilk şubeden itibaren teknolojik yenilik ve güncel tedavi sistemlerinin uygulanması her yeni şube ile birlikte daha da genişleyerek hastalarımızın kullanımına sunulmaktadır.

D_Geri