Oral Diagnoz ve Radyoloji

Oral Diagnoz

Kişiye özel uygun bir dental tedavi gerçekleştirilebilmesi için, doğru teşhiş ve planlama çok önemlidir. Doğru teşhis ve tedavi için Oral Diagnoz yöntemleri kullanılır.

Ağız içi, ağız dışı muayene ile dikkatlice alınan anamez hastamıza yaklaşımımızı belirler.

Ağız içi ve ağız dışı kameralar, RVG (digital periapikal röntgen), Panoramik röntgen, Sefalometrik röntgen, Volumetrik tomografi, diş çürüğü belirleyici cihazlar, diş canlılığı belirleyen cihazlar yapacağımız tedavi planlamaları için yardımcı olur.

 

 

 

D_Geri


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/dentauser/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /home/dentauser/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/dentauser...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/dentauser/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47